Series
Ratings
110- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Community Season 6Rated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Community Season 5Rated ★ 2.5
Community Season 4Rated ★ 3.0