Movies
Ratings
19
August RushRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0