Titles you rated
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0