Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0