Series
Ratings
56
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 0.5
Rick and MortyRated ★ 1.0
Rick and MortyRated ★ 1.0
Rick and MortyRated ★ 1.0
Healing CampRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 0.5
Friends Season 2Rated ★ 0.5
Friends Season 1Rated ★ 0.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.5