Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
RawRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 2.5
UnchartedRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5