Titles you rated
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
American History XRated ★ 5.0