Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
LastRated ★ 0.5- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5