Movies
Ratings
409
Soul MateRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
My Best SummerRated ★ 2.5
LionRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0