Movies
Ratings
275
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
WeRated ★ 2.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Hotel by the RiverRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5