Titles you rated
CruellaRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
29+1Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
ViceRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Better Living Through ChemistryRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5