Titles you rated
Talk to MeRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
The Lovely BonesRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0