Movies
Ratings
21
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0