Series
Ratings
12
Chief KimRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0