Titles you rated
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0
Bad FamilyRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 3.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5- Sharp3Rated ★ 1.0
Sweet BunsRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 2.5- Family's HonorRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 1.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Golden BrideRated ★ 2.5