Movies
Ratings
819
AkiraRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Self/lessRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5