Titles you rated
LifeRated ★ 1.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 4.0
The MythRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 3.5