Titles you rated
PainedRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5