Movies
Ratings
100
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0