Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
BlondeRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5