Movies
Ratings
60
The MimicRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0