Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 5.0
A Long VisitRated ★ 3.0
Land of MineRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
Surf's UpRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
My WayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0