Series
Ratings
126
Criminal MindsRated ★ 1.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.0- The LoverRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0