Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0