Titles you rated
Into the StormRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0