Titles you rated
Be With YouRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5