Titles you rated
The Lion KingRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.5
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 4.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.5
HellRated ★ 3.5
Open GraveRated ★ 2.5- Machined RebornRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
The Soul GuardiansRated ★ 1.5
Stake LandRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.0
Chernobyl DiariesRated ★ 3.0