Titles you rated
Step Up All InRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5