Movies
Ratings
828
PoetryRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 3.5
Henry Gamble's Birthday PartyRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0