Titles you rated
Child's Play 3Rated ★ 1.5
BlindRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
1 Litre of TearsRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
No MercyRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5