Titles you rated
Robot DreamsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
Shallow GraveRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
ScrapperRated ★ 3.5