Series
Ratings
100
Coffee PrinceRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- Our beautiful SummerRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5