Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
BridesmaidsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
CarsRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5