Series
Ratings
300
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0