Titles you rated
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 0.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
DaybreakersRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0