Movies
Ratings
100
Blade IIRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 1.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Beethoven's 2ndRated ★ 4.5
Two CopsRated ★ 5.0