Movies
Ratings
136
CarsRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 2.5
HulkRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5