Movies
Ratings
433
Get OutRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 4.0