Titles you rated
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
When September EndsRated ★ 3.0- A Hand-written PosterRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5