Titles you rated
ContactRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5