Movies
Ratings
367
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0