Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
First ManRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
Match PointRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 1.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 1.0
Wonderful NightmareRated ★ 0.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 1.0
NerveRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 2.5