Series
Ratings
81
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Berserk Season 2Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 2.0