Series
Ratings
107- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Yellow BootsRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0
RobberRated ★ 4.0