Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0