Movies
Ratings
376
Bad GuyRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
What Jennifer DidRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Do RevengeRated ★ 3.5
Me TimeRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5