Series
Ratings
91
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 2.0
Never Have I EverRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5- Hanwoo RhapsodyRated ★ 3.5
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
How to Get Away with Murder Season 5Rated ★ 4.5
How to Get Away with Murder Season 6Rated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5