Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
FallRated ★ 2.5
FracturedRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
5 to 7Rated ★ 4.5