Titles you rated
ImmaculateRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Jamon JamonRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
Marui VideoRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
CreepRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 1.5
PossessedRated ★ 3.0
UmmaRated ★ 1.5
The WhaleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0