Movies
Ratings
444
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
IdolRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5